Služby

Poskytované služby nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou. Nelze platit platební kartou.


Fyzioterapie

Fyzioterapie je část rehabilitace, která se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu. Tuto službu poskytuji zejména v oblasti akutních i chronických bolestí zad, páteře a kloubů končetin, degenerativního onemocnění páteře a kloubů končetin, výhřezů meziobratlových plotének, stavů po úrazech pohybového aparátu, stavů po operacích páteře a ortopedických operacích, bolestí hlavy, bolestí zad u dětí, skolióz a vadného držení těla, šlacho-svalových bolestí pohybového systému.

 1200,- Kč / 50 min


Sportovní fyzioterapie

Sportovní fyzioterapie se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu v důsledku sportovního zatížení ať již se jedná o sport na vrcholové nebo rekreační úrovni. Špatná technika provádění vybraného sportu, jednostranné zaměření sportovní aktivity či opakované přetěžování svalových skupin vedou ke vzniku bolestí pohybového aparátu, chronickým zánětům šlach, svalovým zraněním a v neposlední řadě k častým úrazům při provádění Vašeho oblíbeného sportu. Využitím této služby nabízím prevenci zranění při sportu, kompenzaci sportovního zatížení, rychlejší rekonvalescenci po zranění a nácvik správné techniky vybraného sportu. 

1200,- Kč / 50 min

Manuální lymfodrenáž

Lymfodrenáž je speciální léčebná metoda, za pomocí které se podporuje vyplavování odpadních látek z těla.Jedná se tedy o prostředek detoxikace. Díky lymfodrenáži můžeme z těla dostat nahromaděné toxické látky, které jsou jinak pro tělo škodlivé. Dalším důležitým aspektem lymfodrenáže, je urychlení toku lymfy mízním řečištěm a podpora látkové výměny organismu. Lymfodrenáž významným způsobem podporuje imunitní systém, a tím posiluje obranyschopnost organismu. Zkracuje období rekonvalescence po úrazech, chirurgických či ortopedických zákrocích rekudcí místních otoků. Další její nespornou výhodou je pomoc při zlepšení metabolismu, což může vést k úbytku váhy. Pomáhá obnovovat vitalitu organismu, svalovou sílu a tím zlepšuje fyzickou kondici.
V dnešní době se hojně využívá spíše ke kosmetickým účelům, například významně napomáhá k odstranění celulitidy, redukuje vrásky, jizvy, přispívá k detoxikaci kůže. 

1000,- Kč / 60 min

1400,- Kč/ 90min

Ergonomické poradenství

V dnešní době u velké většiny povolání převažuje statická činnost, stání sezení, nad činností dynamickou. Valná část naší populace pracuje většinu pracovní doby v jedné, pro naše tělo dosti nevýhodné pozici anebo vykonává po velkou část pracovní doby stále stejné pohyby. Špatná ergonomie pracovního prostředí (pozice monitoru, výška židle, ... ), poloha našeho těla při práci anebo špatné provádění stereotypních pohybů při práci vedou k vzniku pocitu diskomfortu našeho těla ať už se jedná o bolest zad, hlavy, kloubů končetin nebo jen pocit napětí a únavy po celém dni.
Nabízím poradenství, které minimalizuje negativní dopady pracovní činnosti na Vaše zdraví. 

400,- Kč / 30 min